ताजा समाचार:
Search

वार्षिक पुण्य तिथिमा बुबाले अक्षर चिनेको विद्यालयमा सहयोग

विकल्प न्यूज/बेनी
असार १३ गते ।


स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबाकिलालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ । पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना आधारभुत विद्यालयमा अध्ययनरत १३ विद्यार्थीलाई रू १० हजार बराबरको पोशाक वितरण गर्नुभएको थियो ।

आइतबार विद्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रममा स्वर्गीय गौतमले प्राथमिकतहसम्मको शिक्षा लिएको विद्यालयमा छोरामार्फत निरन्तर प्राप्त सहयोगले सहज भएको प्रधानाध्यापक टेकनाथ शर्माले बताउनुभयो । यसअगाडी समेत पत्रकार गौतमार्फत सम्पूर्ण बालबालिकालाई आवश्यक पर्ने स्टेशनरी सहित शैक्षिक साम्रागी सहयोग र गैरसरकारी संस्थामार्फत पुस्तकालय कार्यक्रममार्फत सहयोग भएको प्रअ शर्माको भनाई थियो ।

स्वर्गीय बालकृष्ण गौतम साविकको पूलाचौर गाविस वडा नं १ मा बि.स २००६ साल चैत्र २९ गते जन्मिनुभएको थियो । कार्यक्रममा विब्यस अध्यक्ष तेजप्रकाश बानियाँ, शिक्षक अभिभावक संघ अध्यक्षका अध्यक्ष कर्णबहादुर बानियाँले सन्तानमार्फत स्वर्गीय पिताको सम्झनामा प्राप्त सहयोगलाई आगामी दिनमा समेत निरन्तरता दिन अनुरोध गर्नुभएको थियो ।